logo
Bisedoni me ne

Ne kemi Ekspertë Socialë të drejtpërdrejtë që presin t'ju ndihmojnë nga e hëna në të premte nga 9 të mëngjesit deri në 5 pasdite.

Bisedoni me ne!
Na dërgoni email

Thjesht na dërgoni një email në info@brain-inside.com dhe do të merrni një përgjigje brenda 24 orëve

Na dërgoni email
Na telefono

Ekspertët tanë janë në pritje nga e Hëna në të Premte nga 9 të mëngjesit deri në 5 pasdite EST.

+383 44 515 616

Flisni me ekipin tonë të departamentit të shitjeve dhe marketingut

Ekipet tona të dedikuara të departamentit të shitjeve dhe marketingut presin me padurim të komunikojnë me ju për çdo kërkesë tuajën.

contact us